Spolupráca

VYTLAČÍME VÁS K PROSPERITE

Prečo spolupracovať s polygrafickou školou?

Webstránka polygrafická škola  spolupracuje s tlačiarňami  na Slovensku, ktoré zamestnávajú vyškolený tím polygrafov. V grafickej oblasti využívame koperáciu s grafickými štúdiami a reklamnými agentúrami ale aj bohaté skúsenosti viacerých špičkových pracovníkov z  oblasti polygrafie.

Máme skúsenosti s exportom knižných publikácií,  a výrobou obalového materiálu. Náš tím vyškolených pracovníkov sa stará o spokojnosť zákazníkov v oblasti polygrafickej výroby. Dokážeme sa prispôsobiť cenovým požiadavkám odberateľov. Vlastné technologické vybavenie nám dáva  určitý stupeň nezávislosti závislá a umožňuje dodržiavať požadovaný termín našich zákazníkov.

Pravideľne obnovujeme a inovujeme náše tlačiarenske stroje a ďalšie vybavenie, preto patríme k špičke  na Slovensku v oblasti polygrafického priemyslu.

Ponúkame kvalitnú tlač

• klasické a skladané letáky
  • reklamné katalógy
  • časopisy, foldere, firemné obaly